ΠΕΜΠΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:00 Μ.Μ.
στον Ε Υ Ρ Ι Π Ι Δ Η Σ Τ Η Σ Τ Ο Α
Α ν δ ρ έ α Π α π α ν δ ρ έ ο υ 1 1 , Χ α λ ά ν δ ρ ι
Ο Γιάννης Βασιλόπουλος είναι ένας 15χρονος blogger και το βιβλίο του περιλαμβάνει κείμενα από την ιστοσελίδα του. Θα μιλήσουν ο εκδότης Παρασκευάς Καρασούλος και ο συγγραφέας.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, ο συνθέτης Αντώνης Παπακωνσταντίνου θα παρουσιάσει με τους νέους ερμηνευτές Πολυξένη Καράκογλου & Νίκο Μερτζάνο τραγούδια του, σε στίχους του Γιάννη Βασιλόπουλου.
Η IANOS Αίθουσα Τέχνης παρουσιάζει τον εξαιρετικό νέο ζωγράφο και χαράκτη Φώτη Βάρθη στην πρώτη του ατομική έκθεση με τίτλο “Η ρομφαία της αυγής”, με χαρακτικά έργα και το αυθεντικό χειροποίητο βιβλίο Η Ρομφαία της Αυγής. Η έκθεση εγκαινιάζεται την Τρίτη 23 Φεβρουαρίου στις 20:30 και θα διαρκέσει έως τις 17 Μαρτίου. Την ημέρα των …
Πέμπτη 27 Μαρτίου 19:00 Μ.Μ. στον ΕΥΡΙΠΙΔΗ ΣΤΗ ΣΤΟΑ Παρουσίαση βιβλίου
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:00 Μ.Μ.
στον Ε Υ Ρ Ι Π Ι Δ Η Σ Τ Η Σ Τ Ο Α
Α ν δ ρ έ α Π α π α ν δ ρ έ ο υ 1 1 , Χ α λ ά ν δ ρ ι
Ο Γιάννης Βασιλόπουλος είναι ένας 15χρονος blogger και το βιβλίο του περιλαμβάνει κείμενα από την ιστοσελίδα του. Θα μιλήσουν ο εκδότης Παρασκευάς Καρασούλος και ο συγγραφέας.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, ο συνθέτης Αντώνης Παπακωνσταντίνου θα παρουσιάσει με τους νέους ερμηνευτές Πολυξένη Καράκογλου & Νίκο Μερτζάνο τραγούδια του, σε στίχους του Γιάννη Βασιλόπουλου.
Related Posts
Τετάρτη 3 Ιανουαρίου 2018, 21.00 στο θέατρον Αθήναιον Θεσσαλονίκη
H Κυβέλη Καστοριάδη για πρώτη φορά στη Θεσσαλονίκη στην αυγή του 2018!
Τρίτη 23 Φεβρουαρίου στις 20:30 στον Ιανό
Η IANOS Αίθουσα Τέχνης παρουσιάζει τον εξαιρετικό νέο ζωγράφο και χαράκτη Φώτη Βάρθη στην πρώτη του ατομική έκθεση με τίτλο “Η ρομφαία της αυγής”, με χαρακτικά έργα και το αυθεντικό χειροποίητο βιβλίο Η Ρομφαία της Αυγής. Η έκθεση εγκαινιάζεται την Τρίτη 23 Φεβρουαρίου στις 20:30 και θα διαρκέσει έως τις 17 Μαρτίου. Την ημέρα των …
Σάββατο 10 Μαρτίου στις 21:00 & Κυριακή 11 Μαρτίου στις 20:00 ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Καλαμάτας
Ο Π Α Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ο Υ Α Μ Λ Ε Τ του Μάνου Ελευθερίου
Σκηνοθεσία: Θοδωρής Γκόνης, Ερμηνεύει ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης
«Δεν ήμουνα ποτέ εδώ» Τα τραγούδια του Θοδωρή Γκόνη δια χειρός Χρίστου Θεοδώρου στο Αθηναϊκό Καφεθέατρο
Τα τραγούδια του Θοδωρή Γκόνη δια χειρός Χρίστου Θεοδώρου με τους Πάρι Κιμιωνή & Εμμανουέλα Νινιράκη. Συμμετέχουν Γιώτα Νέγκα, Παντελής Θαλασσινός, Φώτης Σιώτας και
Ιουλία Καραπατάκη.