ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ, 12.00-16.00, ΙΑΝΟΣ – ΣΤΑΔΙΟΥ 24 O NEOΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ IANOS art Η Μικρή Άρκτος παρουσιάζει με χαρά τον νέο τρίτο κατά σειρά κύκλο της επιτυχημένης σειράς IANOSart, με αντικείμενα καθημερινής χρήσης φιλοτεχνημένα από έλληνες εικαστικούς καλλιτέχνες, που σχεδιάζει με την επιμέλεια της Ίριδας Κρητικού αποκλειστικά για τον ΙΑΝΟ. Στον τρίτο κύκλο …
Παρασκευή 26 Σεπτεμβρίου στις 8:30 μ.μ στον Ιανό
Related Posts
O NEOΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ IANOS art
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ, 12.00-16.00, ΙΑΝΟΣ – ΣΤΑΔΙΟΥ 24 O NEOΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ IANOS art Η Μικρή Άρκτος παρουσιάζει με χαρά τον νέο τρίτο κατά σειρά κύκλο της επιτυχημένης σειράς IANOSart, με αντικείμενα καθημερινής χρήσης φιλοτεχνημένα από έλληνες εικαστικούς καλλιτέχνες, που σχεδιάζει με την επιμέλεια της Ίριδας Κρητικού αποκλειστικά για τον ΙΑΝΟ. Στον τρίτο κύκλο …
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου στις 20:00, στο Καφέ του Νομισματικού Μουσείου
Παρουσίαση της νέας ποιητικής συλλογής του Γιάννη Στίγκα που κυκλοφορεί από τη Μικρή Άρκτο με τίτλο «Εξυπερύ σημαίνει χάνομαι»
Δευτέρα 30 Μαρτίου 2015 21:30 στο Άλικο
O Ανδρέας Πολυζωγόπουλος παρουσιάζει το νέο του CD Αnicca Την Δευτέρα, 30 Μαρτίου, 9:30 στο Άλικο (Αγίου Δημητρίου 16, Ψυρρή) Παίζουν οι μουσικοί: Ανδρέας Πολυζωγόπουλος τρομπέτα, ηλεκτρονικά, φλικόρνο Κωστής Χριστοδούλου Rhodes ηλεκτρικό πιάνο, synths Aντώνης Μαράτος ηλεκτρικό μπάσο Αλέξανδρος-Δράκος Κτιστάκης ντραμς, κρουστά Περισσότερα.. Andreas Polyzogopoulos | anicca [teaser]
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2016 στις 21:00 στο θέατρο Άλφα/Ιδέα
ΠΡΩΤΗ live ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ-CD των ΜΙΧΑΛΗ & ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ «Προσωπικό»